W dniu 7 maja 2026 r. dokonano zarybienia zalewu miejskiego 10 kilogramami narybku podchowanego węgorza ( 700 szt.) . Z uwagi na asortyment wpuszczonych ryby zarząd odstąpił od zakazu połowu.